Archive Март 24th, 2018

Чим зайняти дитину під час весняних канікул?

24 Март, 13:33, by lvlad

Чим зайняти дитину під час весняних канікул?

Творчі завдання, які допоможуть з користю провести дозвілля молодшим школярам під час канік

ВАЖЛИВО! ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ВЕСНЯНИХ КАНІКУЛ!

24 Март, 13:28, by lvlad

18069385   З початком весняних канікул у школярів з’являється багато вільного часу. Щоб ігри на канікулах були безпечними, варто знати важливі правила, а саме: правила перебування на вулиці (особливо в ролі учасника дорожньо-транспортного руху), правила пожежної безпеки, правила щодо попередження нещасних випадків, травмування, отруєння тощо. Також учні мають знати правила безпеки життєдіяльності під час самостійного перебування вдома, на вулиці, у громадських місцях, у друзів, на дискотеках, у замкнутому просторі із чужими людьми, правила попередження правопорушень задля уникнення насильства над собою. Також, оскільки навесні імунна система людини послаблена, важливо засвоїти правила запобігання захворювань на грип, інфекційні, кишкові захворювання, педикульоз тощо.