Archive Февраль 15th, 2018

1111      22222

Вболіваємо за наших!

15 Февраль, 15:31, by lvlad

Світлина від Natali  Logvinenko.       Спорт- це здоровий спосіб життя. Відповідно до плану-календаря проведення спортивних змагань в залік ХХVІ міських спортивних ігор школярів та Положення про проведення спортивних змагань Шкільної волейбольної ліги України серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів міста протягом січня у спортивній залі школи були проведені змагання з волейболу. 16 та 18 січня відбулися змагання серед юнаків-учнів 10-11 класів в залік ХХVІ міських спортивних ігор. У змаганнях за призові місця між командами велася напружена боротьба. Інтрига зберігалася до кінця змагань. У підсумку команда закладу, поступившись одноліткам  ЗОШ І-ІІІ ст. №6, ІІ місце вибороли спортсмени школи.

Переможці обласного рівня

15 Февраль, 15:05, by lvlad

Завершився ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних . За перемогу змагалися 9  учнів школи, 5 з них стали кращими.

• Ліщина Вадим — І місце з біології (11 клас СШ № 7, учитель Л.М.Судніцина)
  • Куценко Євгеній — II мicце з англiйської мови ( 11 клас СШ № 7, учитель I.A. Харченко)
  • Соловей Альбіна — ІІІ  місце з української мови та літератури  ( 10 клас СШ № 7, учитель В.Г.Деменко)
  • Коровніченко Анна — ІІІ місце з трудового навчання (9 клас СШ № 7, учитель О.М.Івахнова)