Archive Февраль 5th, 2018

Найбільший урок у світі

05 Февраль, 17:03, by lvlad

пр         Учителі  іноземної мови школи взяли активну участь у підготовці та проведенні акції «World’s Largest Lesson» (Найбільший  урок у світі), яка була започаткована UNICEF.  ЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, який працює у понад 190 країнах і територіях світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. До вирішення дитячих проблем ЮНІСЕФ залучає найширше коло тих, хто може і повинен подбати про майбутнє нових поколінь, активно співпрацюючи з урядами і науковими установами, бізнесом і громадськими організаціями, лікарнями і навчальними закладами, інформуючи про проблеми дітей, пропонуючи перевірені й ефективні рішення, стимулюючи законодавчі зміни. Фонд надає допомогу дітям держав, що розвиваються. Фонд є лауреатом Нобелівської премії Миру 1965р.