Archive Февраль 2018

Дівчата грають у волейбол

28 Февраль, 09:28, by lvlad
       На базі школи проходили змагання з волейболу серед дівчат у залік 26 міської спартакіади. Приймали участь навчальні заклади міста: ЗОШ №1, ЗОШ №3, ЗОШ №6, ЗОШ №5, СШ №7. Команди були поділені на дві підгрупи. До першої увійшли ЗОШ №5 та  ЗОШ №1. До другої – СШ №7, ЗОШ №6 та ЗОШ №5. У результаті змагань, місця розподілилися таким чином:

Відеоконференція «Рower and Influence»

27 Февраль, 14:43, by lvlad

IMG_20180221_105707      21 лютого учні школи взяли участь у відеоконференції  за підтримки фонду Тоні Блера «Generation Global» на тему « Power and Influence».  Разом з учнями школи питання сили та впливу обговорювали учні  Індії, Італії, Йорданії. Діти дізнались багато цікавого про життя своїх однолітків з різних країн та отримали безцінну практику спілкування англійською мовою. Проведенню відеоконференції передувала наполеглива праця вчителів  англійської мови Харченко І.А., Лойченко І.А., Доценко Н.В., Войтенко О.О. та Яненко І.М.

Обережно! Морози!

26 Февраль, 17:52, by lvlad

Коли шкіра людини опиняється на холоді, організм, щоб не допустити замерзання, включає захисний механізм. Дрібні кровоносні судини (капіляри), що розташовані під шкірою, розширяються і зігрівають шкіру. Саме через це на морозі щоки людини покриваються рум’янцем. Але в такий спосіб організм не може довго зігріватися. Якщо мороз тривалий час впливає на людину відбувається зворотна реакція. Відбувається звуження судин. Кров перестає нормально рухатися по організму, в результаті чого може наступити обмороження. Швидкість процесу обмороження залежить не від так від температури повітря, як від вологості.

Мова — то предків надбання, мова — багатство моє!

25 Февраль, 12:56, by lvlad

28279511_2062849913973233_6414491553456902906_nВісімнадцятий рік поспіль Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика завітав до школярів та студентів Сумщини. 17 лютого 2018 року на базі ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти» проведено IV (підсумковий) етап XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 25 учнів 3-11-х класів закладів загальної середньої освіти, 2 учні професійно-технічної та 11 студентів закладів вищої освіти Сумської області.
Місто Лебедин представляла учениця 4- А класу ЛСШ №7 Степанова Олеся (учитель Бендюг А. І.), яка зайняла 2 місце у ІІІ (обласному) етапі.

План асигнувань

22 Февраль, 15:24, by lvlad

План асигнувань   План асигнувань 1

Віддали шану Небесній Сотні

22 Февраль, 01:15, by lvlad

В історії українського народу є періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Їх чимало, але однією з останніх та найбільш трагічних є День пам’яті Героїв Небесної Сотні, коли за краще життя для України, проливали кров патріоти. І ми повинні пам’ятати і не забувати ці героїчні сторінки. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього…

У школі — карантин

22 Февраль, 01:00, by lvlad

карантин в украинеУ зв’язку з епідеміологічною ситуацією в школі оголошено карантин. Кількість хворих на грип та ГРВІ дітей зростає. Щоб не допустити катастрофічного поширення вірусних інфекцій, карантин введено до 23 лютого включно. Коли дітей знову запросять до школи – чекайте додаткових повідомлень.

П’яті обласні Педагогічні Читання «Сім’я – лоно культури людства»

20 Февраль, 15:31, by lvlad

27867309_1968739316721715_5309086419735921931_n Родина – це Шлях, на якому ми допомагаємо один одному зрозуміти своє покликання та слідувати йому. У наш бурхливий час мінливих цінностей ми повинні усвідомити, що родина – це вічна цінність, і без її збереження неможливе збереження культури людства.  Педагогічні Читання, проведені 16 лютого 2018 року Сумський обласний центр Гуманної Педагогіки та ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка», мали на меті обговорення питань, пов’язаних з тим, на яких основах має будуватись сім’я  та у чому полягають принципи її створення, такі як любов, духовна спільність, співтворчість та співдружність, взаємоповага, взаєморозуміння, співчуття, милосердя та безкорисливе служіння.

Благодійні внески: звіт за січень

19 Февраль, 23:43, by lvlad

Безымянный 1 (1)

Дочекалися снігу

16 Февраль, 11:36, by lvlad

Картинки по запросу картинки лыжники    15 лютого відбулися змагання з лижник гонок серед школярів 26 заліку міської спартакіади. Учні школи прийняли активну та не менш результативну участь.