Archive Январь 28th, 2018

22 січня — День Соборності України

28 Январь, 15:21, by lvlad

viber image                                             Велична і свята, моя ти Україно,                                                                                                                                                              Лише тобі карать нас і судить.                                                                                                                                                                    Нам берегти тебе Соборну і Єдину                                                                                                                    І нам твою історію творить.

Олімпіадний марафон: біологія

28 Январь, 14:56, by lvlad

26-27 січня 2018 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. В олімпіаді взяло участь 72 учні, із них 16 учнів – класу, 26 учнів– класу, 18 учнів – 10 класу, 12 учнів – 11 класу. За результатами теретичного та практичного туру олімпіади з біології визначено 33 переможці: 8 клас – 8 учнів, 9 клас – 13 учнів, 10 клас – учнів, 11 клас – учнів. Найкращий результати (100 % результативність) мають учасники — учні школи: 2 учасники – 2 переможці . І місце -Ліщина Вадим, 11 клас, і ІІІ місце — Соловей Альбіна, 10 клас (учитель Судніцина Л.М.).