Archive Январь 23rd, 2018

Твої таланти, школо! П’ятий день відбору

23 Январь, 12:56, by lvlad

П’ятий день відбіркових турів. Номінац2ія «Юний фотохудожник». Фотографії чіткі, красиві.  Журі: М.Михайленко, С. Усенко — відомі міські фотографи відібрали кращі роботи шкільних аматорів: Карпової Яни 11-Б, Лойченко Марини 8-А, Коваля Артема 6-А, Шарапової Насті 8-А, Кірєєвої Анни 3-А, Кореновської Діани 9- А. Молодці, майбутні майстри!

Твої таланти, школо! Четвертий день відбору

23 Январь, 12:43, by lvlad

viber image        Четвертий день — гра на музичних інструментах. Журі у складі: Оксани Миколаївни Бубон, учителя музики, Тетяни Тарасівни Химич, головного зберігача фондів художнього музею, Ірини Валеріївни Рожко, викладача педагогічного училища, відібрало на гала — концерт 5 учнів: Суворов Андрій — гра на гітарі, Коцупал Іван , Ковтуненко Стас — кларнет , Степанова Олеся, Калита Катерина — піаніно.