Archive Январь 20th, 2018

Олімпіадний марафон: англійська мова

20 Январь, 15:29, by lvlad

sKzOn-kP-Og 18-19 січня 2018 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Місто представляли 3 учні школи: Краснонос Анастасія — 9 клас (учитель Труфаненко Л.І.), Мірошніченко Олександр — 10 клас (учитель Коваленко Л.М.), Куценко Євгеній — 11 клас (учитель Харченко І.А.). ІІ місце у змаганнях здобув учень 11 класу — Куценко Євгеній. Дякуємо, юначе! Здійснення тобі мрій!

Турнір з міні-футболу

20 Январь, 15:14, by lvlad

262    Нещодавно у спортивній залі Лебединського медичного училища федерацією футболу Лебединщини та відділом освіти Лебединського міськвиконкому були проведені змагання Кубку міста з міні-футболу серед хлопців-учнів міських загальноосвітніх шкіл 2006-2007 років народження. У змаганнях взяли участь команди ЗОШ І-ІІІ ступенів №№ 3, 5, 6,  СШ І-ІІІ ст. №7 та ЗОШ І-ІІ ступенів № 4. Змагання були напруженими та видовищними. У фіналі зустрілися команди ЗОШ №5 та СШ №7. Фінальна гра закінчилася перемогою юних футболістів спеціалізованої школи №7 (тренер учитель фізичної культури О.А.Романенко). Команда-переможець отримала від федерації футболу Кубок та футбольний м’яч. Обидві команди-фіналісти нагороджені грамотами. Грамотами та цінними подарунками нагороджені кращі гравці кубкового турніру.

Що треба знати про кір і як захистити себе

20 Январь, 15:08, by lvlad

Що треба знати про кір і як захистити себеВ Україні триває спалах кору – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі. За 2017 рік зафіксовано 4782 випадки захворювання на кір. Ліків від кору не існує, єдиний надійний метод профілактики захворювання — вакцинація. Разом з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спеціалісти МОЗ відповідають на найбільш поширені питання про кір.