Archive Январь 19th, 2018

Обласна школа молодого вчителя

19 Январь, 10:45, by lvlad

на головну res      Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 17 січня 2018 року на базі Сумського ОІППО відбулося засідання обласної школи молодого вчителя трудового навчання з теми «Організація роботи молодого вчителя за оновленими програмами з трудового навчання». Захід відвідав Бардецький Олександр Анатолійович, вчитель трудового навчання школи. Молодий педагог став учасником майстер-класів досвідчених учителів м. Кролевця з розробки календарно-тематичного планування на ІІ семестр за оновленою програмою з трудового навчання та з теми «Елементи графічної грамотності за оновленою програмою з трудового навчання». Під час проведення «круглого столу» заслухав доповідь Кореневої І.В., методиста з трудового навчання Сумського ОІППО з питань навчально-методичного забезпечення уроків трудового навчання за оновленою програмою, порядку опанування розділу «Технологія побутової діяльності».