Archive Январь 17th, 2018

«Інтелектуал — 2018″: старт дано

17 Январь, 18:17, by lvlad

viber image  У 8-б класі відбувся щорічний відбірковий тур І етапу турніру «Інтелектуал» для творчо обдарованих учнів. Найбільшу кількість балів набрав  Калініченко Кирил. ставши незаперечним переможцем класного відбору. Побажаємо йому успіхів у ІІ етапі!

Твої таланти, школо! Перший день відбору

17 Январь, 11:33, by lvlad

16 січня  в школі стартували відбіркові тури вже традиційного щорічного проекту «Таланти твої, школо!» Метою проведених у рамках відбору заходів є виявлення талановитих дітей, коли кожен охочий, незалежно від віку, може продемонструвати свої унікальні здібності — заспівати, затанцювати, показати спритний трюк, володіння музичним інструментом. Адже кожна дитина по своєму талановита, ось тільки для розвитку таланту необхідне терпіння і наполеглива праця.  Учні  школи демонструватимуть свої здібності у вокальному, хореографічному, інструментальному та декламаторському, інших оригінальних  жанрах. Щороку ми бачимо спалахи дитячих талантів — вправних і впевнених, боязких і сором’язливих, мрійливих і захоплених і кожному з них вчителі та батьки приділяють велику увагу. Успіхів Вам на малій сцені!