Archive Январь 2018

Співпраця з волонтером

31 Январь, 11:34, by lvlad

IMG_20171205_143734    З 11 жовтня 2017 року в школі працює волонтер Центру європейських ініціатив Телмо Ромео Гашпар Симоеш з Португалії. Співпраця з волонтером є важливим елементом в роботі євроклубу «Сузір’я дружби». Спілкування з Ромео під час виконання різних форм та методів роботи (бесіди на вільні теми, створення та обговорення презентацій про країни ЄС, інтелектуальні ігри, робота в команді, тощо) розвиває здатність учнів вільно володіти англійською мовою, додає навчальному спілкуванню комунікативної спрямованості та зміцнює мотивацію вивчення іноземної мови, допомагає долати мовний бар’єр.

СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2018

30 Январь, 02:44, by lvlad

З 6 лютого 2018 року в Україні розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.

19 березня 2018 року – останній день реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде вносити до 2 квітня 2018 року.

22 січня — День Соборності України

28 Январь, 15:21, by lvlad

viber image                                             Велична і свята, моя ти Україно,                                                                                                                                                              Лише тобі карать нас і судить.                                                                                                                                                                    Нам берегти тебе Соборну і Єдину                                                                                                                    І нам твою історію творить.

Олімпіадний марафон: біологія

28 Январь, 14:56, by lvlad

26-27 січня 2018 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. В олімпіаді взяло участь 72 учні, із них 16 учнів – класу, 26 учнів– класу, 18 учнів – 10 класу, 12 учнів – 11 класу. За результатами теретичного та практичного туру олімпіади з біології визначено 33 переможці: 8 клас – 8 учнів, 9 клас – 13 учнів, 10 клас – учнів, 11 клас – учнів. Найкращий результати (100 % результативність) мають учасники — учні школи: 2 учасники – 2 переможці . І місце -Ліщина Вадим, 11 клас, і ІІІ місце — Соловей Альбіна, 10 клас (учитель Судніцина Л.М.).

Міський семінар-практикум мовників

27 Январь, 20:05, by lvlad

viber imageе  26 січня на базі загальноосвітньої школи №6 відбувся семінар-практикум учителів української мови та літератури міста . На ньому розглядалися питання підготовки учнів 11 класів до ЗНО-2018. Родзинкою семінару стали майстер — класи по створенню ментальних карт, буктрейлерів, кроссерів. Учитель української мови та літератури ,Утка Людмила Володимирівна , провела майстер-клас по створенню інтелект- карт. Від семінару залишилися тільки гарні враження. Кожен учасник збагатився новими знаннями та досвідом.

Знайомство з музейними стародруками

26 Январь, 17:57, by lvlad

Зібрання стародруків Лебединського міського художнього музею ім. Б.К. Руднєва вважається одним із найцікавіших серед таких колекцій в області та становить значний науковий інтерес. За довгі роки свого «музейного життя» ці книги зазнали чимало «страждань»: переїзди, «життя в окупації», небуття тощо. Але, попри це, зусиллями музейних працівників колекція збереглася. І, 25 січня 2018 року – вперше представлена відвідувачам художнього музею.

Психолого-педагогічний консиліум

24 Январь, 22:34, by lvlad

Засідання психолого-педагогічного консиліуму на тему «Адаптація учнів  5-х класів до навчання у школі  ІІ ступеня» відбулося 23.01.2018 р.

З актуального питання слухали Бєлєскову Н.П., яка ознайомила присутніх   з результатами оглядового контролю за навчально-виховним процесом у п’ятих класах. Класні керівники Ровенська С.М. (5-А клас), Тараспольська О.М. (5-Б клас) ознайомили присутніх з довідкою про чисельність, статеву належність учнів пятих класів, надали педагогічну характеристику учнів.

Твої таланти, школо! П’ятий день відбору

23 Январь, 12:56, by lvlad

П’ятий день відбіркових турів. Номінац2ія «Юний фотохудожник». Фотографії чіткі, красиві.  Журі: М.Михайленко, С. Усенко — відомі міські фотографи відібрали кращі роботи шкільних аматорів: Карпової Яни 11-Б, Лойченко Марини 8-А, Коваля Артема 6-А, Шарапової Насті 8-А, Кірєєвої Анни 3-А, Кореновської Діани 9- А. Молодці, майбутні майстри!

Твої таланти, школо! Четвертий день відбору

23 Январь, 12:43, by lvlad

viber image        Четвертий день — гра на музичних інструментах. Журі у складі: Оксани Миколаївни Бубон, учителя музики, Тетяни Тарасівни Химич, головного зберігача фондів художнього музею, Ірини Валеріївни Рожко, викладача педагогічного училища, відібрало на гала — концерт 5 учнів: Суворов Андрій — гра на гітарі, Коцупал Іван , Ковтуненко Стас — кларнет , Степанова Олеся, Калита Катерина — піаніно.

Твої таланти, школо! Другий та третій день відбору

21 Январь, 00:31, by lvlad

Другий день відбіркових турів. Декоративно-прикладне та образотворче мистецтво. Яка краса! Всі учні у захваті.

Компетентне журі у складі: Знаменщикової Валентини Миколаївни — провідного наукового співробітника районного краєзнавчого музею, Химич Тетяни Тарасівни — головного зберігача фондів художнього краєзнавчого музею, Людмили Олександрівни Буторіної — талановитої майстрині м. Лебедина, Наталії Євгеніївни Лещенко — мами учня школи визначили кращі роботи. Автори кращих робіт:Стрільник Віталій 2-А (образотворче мистецтво),Звягольська Анастасія 3-А, Лісова Ксенія 3-А, Хоруженко Поліна 3-А, Філоненко Тетяна 3-А, Метенко Настя 3-А Солнцева Богдана( образотворче та декоративно-прикладне мистецтво), Стегній Поліна 5-А, Шутько Олександра 6-А, Одинець Вероніка 7-А, Коровніченко Анна 9-А, Шушман Дарина 9-А, Шарапова Анастасія 8-А