Archive Январь 2018

«Інтелектуал — 2018″: старт дано

17 Январь, 18:17, by lvlad

viber image  У 8-б класі відбувся щорічний відбірковий тур І етапу турніру «Інтелектуал» для творчо обдарованих учнів. Найбільшу кількість балів набрав  Калініченко Кирил. ставши незаперечним переможцем класного відбору. Побажаємо йому успіхів у ІІ етапі!

Твої таланти, школо! Перший день відбору

17 Январь, 11:33, by lvlad

16 січня  в школі стартували відбіркові тури вже традиційного щорічного проекту «Таланти твої, школо!» Метою проведених у рамках відбору заходів є виявлення талановитих дітей, коли кожен охочий, незалежно від віку, може продемонструвати свої унікальні здібності — заспівати, затанцювати, показати спритний трюк, володіння музичним інструментом. Адже кожна дитина по своєму талановита, ось тільки для розвитку таланту необхідне терпіння і наполеглива праця.  Учні  школи демонструватимуть свої здібності у вокальному, хореографічному, інструментальному та декламаторському, інших оригінальних  жанрах. Щороку ми бачимо спалахи дитячих талантів — вправних і впевнених, боязких і сором’язливих, мрійливих і захоплених і кожному з них вчителі та батьки приділяють велику увагу. Успіхів Вам на малій сцені!

Олімпіадний марафон: трудове навчання

16 Январь, 13:48, by lvlad

Коровніченко Анна, учениця 9 класу школи, — спокійна, врівноважена і толерантна, вміє вислухати і вчасно прийти на допомогу, не відмовить, не скривдить, дасть пораду. Поряд із нею комфортно і затишно. Завжди усміхнене обличчя і добрий  погляд. Про що мріє Аня, які плани складає дівчина на майбутнє, — відомо лише їй одній. Та ми теж знаємо немало: сьогодні разом із довгоочікуваним снігом до школи дійшла новина — Анна має ще й золоті працьовиті руки, майстриня здобула бронзову (набрала 91 із 110 можливих балів) перемогу у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівський олімпіад із трудового навчання.

Олімпіадний марафон 2018 року розпочато

15 Январь, 16:49, by lvlad

lpy9Tks2X8Q 12 січня 2018 року в актовій залі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.08.2017 № 1112 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році», наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 28.11.2017 № 682-ОД «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 навчальному році» відбулось урочисте відкриття ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2018 року.

Звіт про витрату бюджетних коштів станом на 31.12.2017 р.

12 Январь, 01:31, by lvlad

1. Предмети, матеріали, обладнання та інвентар – 53874,49 грн.

2. Медикаменти та перев’язувальні матеріали – 2915,84 грн.

3. Продукти харчування – 158051,01 грн.

4. Оплата послуг (крім комунальних) – 39958,26 грн.

5. Видатки на відрядження – 5929,16 грн.

Документи, необхідні для вступу до ВНЗ у 2018 році

08 Январь, 16:30, by lvlad

Документи, необхідні для вступу до ВНЗ у 2018 році  У 2018 році вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подають заяви тільки в електронній формі. Це правило не стосується осіб, які:

Для молодших школярів: проект «Розвиток дитини»

08 Январь, 16:22, by lvlad

ЦікаЦікаві завдання для дітей новорічної тематикиві завдання для дітей новорічної тематики. Практичні завдання, що допоможуть дитині цікаво й з користю провести час новорічних канікул.

До уваги батьків

06 Январь, 02:32, by lvlad

З 01.01.2018 року змінюються рахунки для оплати

Благодійна допомога:

Комунальна установа «Відділ освіти виконавчого комітету   Лебединської міської ради Сумської області»

Пробне ЗНО-2018. Реєстрація розпочнеться 9 січня

05 Январь, 14:53, by lvlad

Реєстрація для участі в пробному ЗНО триватиме з 9 до 31 січня 2018 року.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться:

• 24 березня – з української мови і літератури;
  • 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

ВІТАННЯ ПЕРЕМОЖЦЯМ!

03 Январь, 22:46, by lvlad

Конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її соціального престижу, вже вкотре впевненою ходою крокує  світом. Цього року учениця 4 класу школи Степанова Олеся брала участь у ІІІ (обласному) етапі XVІІІ Міжнародного конкурсуі повернулася додому з перемогою. Дівчинка посіла ІІ місце, радість перемоги розділила вона з вчителем Бендюг Аллою Іванівною.