Archive Декабрь 21st, 2017

Інтелект-квест

21 Декабрь, 18:17, by lvlad

20171219_130301  18 грудня у 5-Б класі був проведений цікавий та пізнавальний захід «Інтелект-квест» , що поєднав у собі запитання з історії, літератури та музичного мистецтва. У процесі змагання діти розв’язували завдання на картках, і з самої відповіді розуміли, де шукати наступне. У результаті  дізналися багато нового про часи Гайдамаччини, сучасні фестивалі етнічної музики, про творчість письменників, які розповідали про національно-визвольну боротьбу українського народу.

Презентація книги

21 Декабрь, 18:15, by lvlad

viber image21                8 -Б класі відбулася презентація книги Ю.Горліс — Горського «Холодний яр». У вступній частині вчитель української літератури Діденко Л.О. розповіла про життєвий і творчий шлях письменника.  Вчитель історії Ровенська С.М. повідомила цікаві історичні факти про своєрідну «республіку», яка проводила запеклу збройну боротьбу до 1922 року на околиці сіл Холодного Яру на Чернігівщині.. Бібліотекар школи Парфило Т.В. доповнила розповідь цікавою виставкою. Учні класу також включилися в пошукову роботу, додавши до презентації  цікаві факти як про письменника, так і про Холодний Яр.

Результати конкурсу соціальної реклами

21 Декабрь, 11:05, by lvlad

Лойченко            Протягом листопада – грудня 2017 року міським відділом у справах молоді та спорту проводився конкурс соціальної реклами «Я люблю своє місто». Серед 25 робіт учнів та студентів навчальних закладів міста, поданих на конкурс, 3 роботи і учнів та вчителів школи. Цікаве ідейне наповнення робіт учасників, у тому числі Коростіля Віктора, учня 7-А класу, Дидишко Я.С., учителя початкових класів, творчий підхід до розкриття ними теми, високий рівень виконавської майстерності відзначені під час засідання Конкурсної комісії, де були визначені переможці у 5 номінаціях.

Святий Миколай завітав до школярів

21 Декабрь, 11:04, by lvlad