Archive Декабрь 2017

Тренінгове заняття

29 Декабрь, 17:09, by lvlad

P71228-092949         Збереження і зміцнення психічного, фізичного здоров’я та соціального благополуччя всіх учасників навчально-виховного процесу є одним із пріоритетних завдань психологічної служби. У школі  для педагогічних працівників практичним психологом Звоновською О.І. проведено заняття з елементами тренінгу «Стрес та психологічна рівновага в педагогічній діяльності». Дане заняття мало на меті здійснення профілактики стресів у педагогів, підвищення їх психологічної грамотності та професійної компетентності. У ході заняття педагоги тренували вміння  виражати свій емоційний стан, виявляти  й усвідомлювати свої почуття , досягати емоційної рівноваги. Тренінгове заняття сприяло створенню позитивного соціально-психологічного клімату в навчальному закладі, профілактиці конфліктів, формуванню толерантності у стосунках  та оптимізації змісту і форм психологічної просвіти педагогічних працівників .

Будь на крок попереду

28 Декабрь, 15:41, by lvlad

         P71213-115913Грип — один з  видів гострих респіраторних інфекційних захворювань. Про історію хвороби, симптоми, шляхи зараження розповіли учням школи студенти групи 3ФА Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка: Самсонов Ігор, Гурін Руслан. Бурлюк Дар ‘я, Лиховод Альона, Шолудько Юлія. Мариненко Віктор, Бугрим Євгенія, Петренко Яна на чолі з викладачем, керівником проекту Забугою Ніною Василівною. Волонтери вчили школярів профілактиці хвороби, розпізнавати грип, правилам поведінки при захворюванні.

Пам’яті героя

28 Декабрь, 11:26, by lvlad

        араВідповідно до Указу Президента України від 1 грудня 2017 року № 397/2017 «Про відзначення 80-річчя від Дня народження В’ячеслава Чорновола», у грудні 2017 року в нашій школі  в рамках  відзначення 80-річчя від дня народження Героя України В’ячеслава Чорновола проведений конкурс  плакатів серед учнів 11 –х класів під керівництвом  вчителів історії О.І. Звоновської  та С.М. Ровенської

Урок позакласного читання: нові імена

22 Декабрь, 11:48, by lvlad

у1

Інтелект-квест

21 Декабрь, 18:17, by lvlad

      20171219_130301  18 грудня у 5-Б класі був проведений цікавий та пізнавальний захід «Інтелект-квест» , що поєднав у собі запитання з історії, літератури та музичного мистецтва. У процесі змагання діти розв’язували завдання на картках, і з самої відповіді розуміли, де шукати наступне. У результаті  дізналися багато нового про часи Гайдамаччини, сучасні фестивалі етнічної музики, про творчість письменників, які розповідали про національно-визвольну боротьбу українського народу.

Презентація книги

21 Декабрь, 18:15, by lvlad

viber image21                8 -Б класі відбулася презентація книги Ю.Горліс — Горського «Холодний яр». У вступній частині вчитель української літератури Діденко Л.О. розповіла про життєвий і творчий шлях письменника.  Вчитель історії Ровенська С.М. повідомила цікаві історичні факти про своєрідну «республіку», яка проводила запеклу збройну боротьбу до 1922 року на околиці сіл Холодного Яру на Чернігівщині.. Бібліотекар школи Парфило Т.В. доповнила розповідь цікавою виставкою. Учні класу також включилися в пошукову роботу, додавши до презентації  цікаві факти як про письменника, так і про Холодний Яр.

Результати конкурсу соціальної реклами

21 Декабрь, 11:05, by lvlad

Лойченко            Протягом листопада – грудня 2017 року міським відділом у справах молоді та спорту проводився конкурс соціальної реклами «Я люблю своє місто». Серед 25 робіт учнів та студентів навчальних закладів міста, поданих на конкурс, 3 роботи і учнів та вчителів школи. Цікаве ідейне наповнення робіт учасників, у тому числі Коростіля Віктора, учня 7-А класу, Дидишко Я.С., учителя початкових класів, творчий підхід до розкриття ними теми, високий рівень виконавської майстерності відзначені під час засідання Конкурсної комісії, де були визначені переможці у 5 номінаціях.

Святий Миколай завітав до школярів

21 Декабрь, 11:04, by lvlad

й   йй   ййййй

14 грудня — День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14 Декабрь, 23:09, by lvlad

       14viber image1 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Ця пам’ятна дата була затверджена указом президента України 10 листопада 2006 року.

Про особливості реєстрації на пробне ЗНО у 2018 році

13 Декабрь, 09:29, by lvlad

24 та 31 березня 2018 року для всіх бажаючих ознайомитися з процедурою ЗНО, проводиться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пробне ЗНО).

Проведення пробного ЗНО здійснюється за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб.