Archive Ноябрь 27th, 2017

27 Ноябрь, 22:47, by lvlad

IMG_1994_res                   Відповідно до плану роботи КЗ Сумський ОІППО, 24 листопада 2017 року на базі Охтирських закладів загальноосвітньої середньої освіти Сумської області відбувся регіональний семінар–практикум за темою «Особливості організації ефективного освітнього середовища початкової школи для всебічного розвитку учнів». У даному заході взяла участь учитель СШ № 7, голова ММО учителів 4-х класів А.І.Бендюг. Учасники семінару мали змогу ближче познайомитися на занятті з елементами тренінгу «Формування критичного мислення учнів початкових класів в умовах нового освітнього простору». Із практичним застосуванням методів критичного мислення учителі мали змогу познайомитися під час проведення фрагментів уроку «Літературне читання» та «Я у світі».