Archive Октябрь 29th, 2017

Торгівля людьми як комплексна проблема

29 Октябрь, 09:37, by lvlad

Проблема торгівлі людьми є дуже важливою і актуальною. Комісія ООН із питань  боротьби з міжнародною злочинністю вважає торгівлю людьми третьою за масштабністю категорією організованої злочинності, що поступається лише нелегальній торгівлі наркотиками та зброї. Тому у нашому навчальному закладі протягом жовтня місяця  практичним психологом  Звоновською О.І. у співпраці з класними керівниками  9-11 класів для старшокласників були проведені тренінгові заняття «Особиста гідність» (11-А кл.) та« Безпека життя» (11-Б кл.), диспут «Торгівля людьми як проблема порушення прав людини» (10 кл.), година спілкування « Життя як цінність» ( учні 9-х кл.). Дані заходи мали на меті інформувати учнів про основні міжнародні документи щодо протидії торгівлі людьми, основні національні закони, які захищають громадянина України від торгівлі людьми, основи міжнародного співтовариства та його діяльність щодо протидії торгівлі дітьми; що необхідно людині для успішного працевлаштування за кордоном; які типові труднощі можуть спіткати людину за межами своєї країни ; сприяти усвідомленню учнями сутності торгівлі людьми як комплексної проблеми; підвищити їх обізнаність; розвивати вміння і навички безпечної поведінки та протидії торгівлі людьми.  формувати активну позицію щодо можливостей захисту своїх прав та прав інших людей.