Archive Октябрь 2017

Цікава зустріч

31 Октябрь, 20:40, by lvlad
       22882142_1435971349834911_982028710_oНещодавно учні 9-А класу мали змогу поспілкуватися з цікавою людиною — кандидатом політичних наук, старшим  викладачем кафедри психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ, співробітником Центру досліджень регіональної безпеки  Королем Сергієм Миколайовичем. Сергій Миколайович ознайомив школярів з пректами центру, запросивши їх до співпраці. Крім того, гість розповів учням цікаві факти про НАТО.

Осінній ярмарок

30 Октябрь, 11:06, by lvlad

P71006-081517   P71006-081815

Торгівля людьми як комплексна проблема

29 Октябрь, 09:37, by lvlad

Проблема торгівлі людьми є дуже важливою і актуальною. Комісія ООН із питань  боротьби з міжнародною злочинністю вважає торгівлю людьми третьою за масштабністю категорією організованої злочинності, що поступається лише нелегальній торгівлі наркотиками та зброї. Тому у нашому навчальному закладі протягом жовтня місяця  практичним психологом  Звоновською О.І. у співпраці з класними керівниками  9-11 класів для старшокласників були проведені тренінгові заняття «Особиста гідність» (11-А кл.) та« Безпека життя» (11-Б кл.), диспут «Торгівля людьми як проблема порушення прав людини» (10 кл.), година спілкування « Життя як цінність» ( учні 9-х кл.). Дані заходи мали на меті інформувати учнів про основні міжнародні документи щодо протидії торгівлі людьми, основні національні закони, які захищають громадянина України від торгівлі людьми, основи міжнародного співтовариства та його діяльність щодо протидії торгівлі дітьми; що необхідно людині для успішного працевлаштування за кордоном; які типові труднощі можуть спіткати людину за межами своєї країни ; сприяти усвідомленню учнями сутності торгівлі людьми як комплексної проблеми; підвищити їх обізнаність; розвивати вміння і навички безпечної поведінки та протидії торгівлі людьми.  формувати активну позицію щодо можливостей захисту своїх прав та прав інших людей.

Семінар практичних психологів

19 Октябрь, 00:37, by lvlad

19 жовтня 2017 року відповідно до плану роботи міського методичного кабінету на базі  Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 відбувся психологічний колоквіум з теми: «Психологічний супровід учасників навчально-виховного процесу в початковій школі в умовах реалізації концепції «Нова українська школа». Його учасниками стали практичні психологи навчальних закладів міста, було запрошено учителя початкових класів школи №7, Вчителя Гуманної Педагогіки Аллу Іванівну Бендюг.

Покрова — свято козацьке

17 Октябрь, 17:51, by lvlad

Літературно-мистецьке свято під такою назвою відбулося у школі. Учні 6-10 класів перегорнули сторінки української історії, перейнялися народним болем, доторкнулися до традицій і звичаїв, згадали недавні події, зустрілися з їх очевидцями, поспілкувалися з цікавими людьми. Із захопленням слухали школярі розповідь наукового співробітника художнього музею імені Б. К. Руднєва Алли Підвезько, затамувавши подих переглядали фото воєнних буднів разом із Сергієм Казанцевим, вчителем фізики, який нещодавно боронив рідну землю, трепетні почуття викликали у присутніх пісні у виконанні Анастасії Мартиненко, учениці 11 класу школи.

Пишемо листи захисникам, малюємо малюнки

13 Октябрь, 17:03, by lvlad

viber image   viber image1

До Дня українського козацтва та у рамках предметного тижня. Фоторепортаж

12 Октябрь, 18:17, by lvlad

Тиждень Основ Захисту Вітчизни

11 Октябрь, 18:06, by lvlad

День Українського козацтва — свято УIMG_4866країни. Відзначається щорічно 14 жовтня в день святої Покрови Пречистої Богородиці. Цьому святу у школі передує предметний тиждень Основ Захисту Вітчизни, який розпочався із загальношкільної лінійки. Старшокласники-члени учнівського самоврядування ознайомили присутніх з історією Державного свята, історичними подіями, з ним пов’язаними. Учитель предмету «Основи медичних знань»  Литвинчук Е.Г. оголосила план проведення заходів у рамках тижня.

Зустріч з фотомистецтвом

06 Октябрь, 09:06, by lvlad

viber image            Учні 7-Б класу  разом з класним керівником Заворою  Світланою Миколаївною побували у Лебединському міському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва на відкритті фотовиставки «Містика Лебедина». Це перша авторська виставка молодої лебединської фото-художниці. Головні творчі зацікавлення Лілії Єфремової вирізняються здатністю об’єднувати професійну фотографію з роздумом про цілі і суть мистецтва. Фото-художниця чудово володіє різними техніками, сміливо використовує насичені кольори та гру світла і тіні. У своїх роботах нерідко йде за покликом таємних та містичних рухів підсвідомого. Навчалася у відомого художника Ігоря Швачунова.

ЗНО — 2018

02 Октябрь, 22:56, by lvlad