Archive Октябрь 2017

Покрова — свято козацьке

17 Октябрь, 17:51, by lvlad

Пишемо листи захисникам, малюємо малюнки

13 Октябрь, 17:03, by lvlad

viber image   viber image1

До Дня українського козацтва та у рамках предметного тижня. Фоторепортаж

12 Октябрь, 18:17, by lvlad

IMG_4889 IMG_4892

Тиждень Основ Захисту Вітчизни

11 Октябрь, 18:06, by lvlad

                День Українського козацтва — свято УIMG_4866країни. Відзначається щорічно 14 жовтня в день святої Покрови Пречистої Богородиці. Цьому святу у школі передує предметний тиждень Основ Захисту Вітчизни, який розпочався із загальношкільної лінійки. Старшокласники-члени учнівського самоврядування ознайомили присутніх з історією Державного свята, історичними подіями, з ним пов’язаними. Учитель предмету «Основи медичних знань»  Литвинчук Е.Г. оголосила план проведення заходів у рамках тижня.

Зустріч з фотомистецтвом

06 Октябрь, 09:06, by lvlad

viber image            Учні 7-Б класу  разом з класним керівником Заворою  Світланою Миколаївною побували у Лебединському міському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва на відкритті фотовиставки «Містика Лебедина». Це перша авторська виставка молодої лебединської фото-художниці. Головні творчі зацікавлення Лілії Єфремової вирізняються здатністю об’єднувати професійну фотографію з роздумом про цілі і суть мистецтва. Фото-художниця чудово володіє різними техніками, сміливо використовує насичені кольори та гру світла і тіні. У своїх роботах нерідко йде за покликом таємних та містичних рухів підсвідомого. Навчалася у відомого художника Ігоря Швачунова.

ЗНО — 2018

02 Октябрь, 22:56, by lvlad

zno2018

Спортивна перемога

01 Октябрь, 21:31, by lvlad

     Відбулися фінальні змагання Першості Лебединщини з міні-футболу серед юнаків 2002-2003 року народження, присвячені пам’яті почесного громадянина міста Лебедина, засновника хірургічного відділення, лікаря Костянтина Олександровича Зільберника. Костянтин Олександрович народився 15 липня 1855 року у місті Гродно. Після закінчення Харківського університету у 1878 році почав працювати лікарем у Лебедині. На відзнаку заслуг Костянтина Олександровича Зільберника у справі охорони здоров’я людей земська управа з нагоди 35-річчя його діяльності присвоїла йому звання Почесного громадянина міста Лебедина.

1