Archive Сентябрь 26th, 2017

Науковий пікнік

26 Сентябрь, 15:41, by lvlad

IMG_4784      Традиційно у вересневий день на території Центрального міського парку культури і відпочинку викладачі та студенти Лебединського медичного училища імені проф.. М.І. Сітенка підготували пікнік. Але не звичайний, а науковий.

Музейна година

26 Сентябрь, 15:26, by lvlad

2017-09-16 15.59.27       У цей суботній теплий день учні 5-Б класу вирішили відвідати Лебединський художній музей імені Б.К. Руднєва. Якомога більше дізнатися про родину Капністів, які проживали до подій 1917 року в селі Михайлівка Лебединського району, хотіли школярі. Саме в музеї вони побачили речі, які належали цій знатній сім’ї. Найбільше захоплень викликали столи та секретери, адже всіх цікавила наявність потаємних шухлядок.

Визначні місця Європи

26 Сентябрь, 15:19, by lvlad

IMG_4778       Усі люди люблять подорожувати. Але не всі можуть подорожувати далеко, знайомлячись з найцікавішими та найкрасивішими місцями світу. Євроклуб «Сузір’я дружби» організував віртуальну подорож європейськими країнами. Усі класи взяли участь у виставці «Визначні місця Європи».  «От здорово!», «І я туди хочу»,  — казали найменші подорожні – першокласники.

Загальношкільні батьківські збори

26 Сентябрь, 14:22, by lvlad

IMG_4836Новий навчальний рік окреслює нові завдання перед батьківською громадськістю. Обговорити їх зібралися батьківські активи класів у актовій залі школи. Згідно порядку денного розглядалися питання: 1. Ознайомлення з основними положеннями   Концепції  «Нова  українська  школа»   2. Про організацію харчування школярів  у  2017-2018  навчальному  році. 3. Вибір органів громадського управління