Archive Сентябрь 19th, 2017

Євроклуб єднає

19 Сентябрь, 15:45, by lvlad

       Відбулося перше засідання євроклубу «Сузір’я дружби», на якому обговорили план роботи на цей рік.

       На засідання запрошені наші друзі  Катерина та Дар’я Калько. Вони – українки, наші землячки, але вже багато років живуть в Іспанії. Тому із задоволенням розповіли про цю чудову країну, її звичаї та культуру, показали краєвиди Іспанії, зокрема міст Севільї та Мадриду. Зупинилися на танці «фламенко» та кориді, навчанні у школі, предметах, які вони вивчають. Протягом усієї розповіді лунала іспанська  мова та переклад російською. То й не дивно, що учасники євроклубу із задоволенням вивчили деякі фрази іспанською та потоваришували з гостями.

Японія – країна дивовиж

19 Сентябрь, 15:35, by lvlad

          З метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв’язків між Україною та Японією  2017 рік оголошено Роком Японії в Україні.

          Відповідно до плану заходів в школі проводяться виховні години ,  пізнавальні хвилинки, години спілкування,  тематичні виставки, віртуальні екскурсії і таке ін. до такої далекої і в той же час близької країни. Учні  мають змогу поглибити знання про багатовікову культуру Японії, адже це країна з дуже давніми й непорушними традиціями,  ознайомитися з  японським мистецтвом.

1