Archive Сентябрь 12th, 2017

2017 — рік Японії в Україні

12 Сентябрь, 11:56, by lvlad

2017 рік за ініціативою Президента України оголошено роком Японії в Україні. Не викликає сумніву, що це — ще один крок на шляху до співдружності двох країн, а зближення українського та японського народів посприяє розвитку діалогу культур, таких своєрідних і цікавих

Умій допомогти

12 Сентябрь, 11:23, by lvlad

У будь який час, жодна людина не може уникнути травматичних подій (подій в своєму сприйнятті, як загрозливих для життя та здоров’я). Діти — особливо вразлива вікова категорія до стресових подій. І реакція на ці події має свою специфічність, свої емоційні, тілесні та поведінкові прояви.

На допомогу вчителю

12 Сентябрь, 11:18, by lvlad

Педагогічне спілкування викладача з учнями на уроці и поза ним, спрямоване на створення сприятливого психологічного клімату та досягнення спільної мети. Це система взаємодії вчителя і класу, змістом якої є обмін інформацією, здійснення навчально-виховного впливу, організація стосунків.

РЕКОМЕНДАЦІЇ БАТЬКАМ П’ЯТИКЛАСНИКІВ

12 Сентябрь, 11:10, by lvlad
  • Перша умова шкільного успіху п’ятикласника – безумовне прийняття дитини, незважаючи на невдачі, які її вже спіткали або можуть спіткати.
  • Обов’язковий прояв батьками інтересу до школи, класу, в якому вчиться дитина, до кожного прожитого нею шкільного дня. Неформальне спілкування зі своєю дитиною після шкільного дня.