Archive Сентябрь 5th, 2017

Свято Першого дзвоника

05 Сентябрь, 11:01, by lvlad

P70901-090904 Свято Першого дзвоника – подія хвилююча та незабутня. Після трьох літніх місяців у кожного школяра є непереборне бажання побачити своїх вчителів, однокласників, поділитися з ними враженнями про літо. Традиційно дружню шкільну родину збирає під своїм дахом Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7. Привітати учнів та їх батьків завітала заступник міського голови Олена Кірєєва, депутат міської ради Ігор Буднік. Привітавши всіх зі святом, спеціаліст віділу освіти Тетяна Гримайло вручила грамоти вчителям, які наполегливо працювали, були активними протягом минулого навчального року. Директор закладу Ірина Харченко побажала успіхів шкільній родині і подякувала усім, хто долучився до ремонтних робіт і підготовки школи до нового навчального року. Завдяки їх старанням учні навчатимуться в  чистих світлих та затишних кабінетах, здобуватимуть знання, щоб у подальшому гідно розбудовувати своє власне життя та життя рідної країни, вона висловила найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави.