Archive Сентябрь 2017

Креативні бійці-інтелектуали

28 Сентябрь, 15:33, by lvlad

viber image 27 вересня у Сумській приватній гімназії зібралися інтелектуали області аби у креативному бою довести, що саме вони — найрозумніші, найкреативніші. «Креатив-бій» — це командне інтелектуальне змагання для учнів 7х-8х класів. Завдання у ньому носять творчий, креативний, дослідницький та винахідницький характер. Творчі завдання, розроблені заздалегідь,  оцінювало компетентне журі. Найвинахідливіші учні школи взяли участь у інтелектуальному змаганні. Нестандартні та творчі завдання довелося розв‘язувати восьмикласникам.

Предметний тиждень «Спорт у моєму житті»

27 Сентябрь, 13:08, by lvlad

P70905-081029 Спорт – це сила, грація, краса, наполегливість.  Олімпійський рух поширює у світі ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами, континентами. Олімпійський вогонь подорожує планетою і запалює в серцях усіх людей світу дух свободи, миру, єдності, дружби та спорту.

Науковий пікнік

26 Сентябрь, 15:41, by lvlad

IMG_4784      Традиційно у вересневий день на території Центрального міського парку культури і відпочинку викладачі та студенти Лебединського медичного училища імені проф.. М.І. Сітенка підготували пікнік. Але не звичайний, а науковий.

Музейна година

26 Сентябрь, 15:26, by lvlad

2017-09-16 15.59.27       У цей суботній теплий день учні 5-Б класу вирішили відвідати Лебединський художній музей імені Б.К. Руднєва. Якомога більше дізнатися про родину Капністів, які проживали до подій 1917 року в селі Михайлівка Лебединського району, хотіли школярі. Саме в музеї вони побачили речі, які належали цій знатній сім’ї. Найбільше захоплень викликали столи та секретери, адже всіх цікавила наявність потаємних шухлядок.

Визначні місця Європи

26 Сентябрь, 15:19, by lvlad

IMG_4778       Усі люди люблять подорожувати. Але не всі можуть подорожувати далеко, знайомлячись з найцікавішими та найкрасивішими місцями світу. Євроклуб «Сузір’я дружби» організував віртуальну подорож європейськими країнами. Усі класи взяли участь у виставці «Визначні місця Європи».  «От здорово!», «І я туди хочу»,  — казали найменші подорожні – першокласники.

Загальношкільні батьківські збори

26 Сентябрь, 14:22, by lvlad

IMG_4836Новий навчальний рік окреслює нові завдання перед батьківською громадськістю. Обговорити їх зібралися батьківські активи класів у актовій залі школи. Згідно порядку денного розглядалися питання: 1. Ознайомлення з основними положеннями   Концепції  «Нова  українська  школа»   2. Про організацію харчування школярів  у  2017-2018  навчальному  році. 3. Вибір органів громадського управління

День миру

25 Сентябрь, 16:16, by lvlad

IMG_4808         21 вересня людство відзначає Міжнародний день миру! У 1968 році проголосив його Папа римський Павло VI. Саме тому, що свято було започатковано священиком, основною думкою цього дня є теза: «Пробач і ти отримаєш мир». В Україні за указом президента День миру відзначають з 2002 року.

Коло  цінностей

25 Сентябрь, 16:12, by lvlad

Традиції Кіл прийняття рішень були популярними у багатьох нароIMG_4770дів і використовувались як метод для обговорення важливих питань і проблем, які поставали перед громадою.

Євроклуб єднає

19 Сентябрь, 15:45, by lvlad

Відбулося перше засідання євроклубу «Сузір’я дружби», на якому обговорили план роботи на цей рік.

На засідання запрошені наші друзі  Катерина та Дар’я Калько. Вони – українки, наші землячки, але вже багато років живуть в Іспанії. Тому із задоволенням розповіли про цю чудову країну, її звичаї та культуру, показали краєвиди Іспанії, зокрема міст Севільї та Мадриду. Зупинилися на танці «фламенко» та кориді, навчанні у школі, предметах, які вони вивчають. Протягом усієї розповіді лунала іспанська  мова та переклад російською. То й не дивно, що учасники євроклубу із задоволенням вивчили деякі фрази іспанською та потоваришували з гостями.

Японія – країна дивовиж

19 Сентябрь, 15:35, by lvlad

З метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв’язків між Україною та Японією  2017 рік оголошено Роком Японії в Україні.

Відповідно до плану заходів в школі проводяться виховні години ,  пізнавальні хвилинки, години спілкування,  тематичні виставки, віртуальні екскурсії і таке ін. до такої далекої і в той же час близької країни. Учні  мають змогу поглибити знання про багатовікову культуру Японії, адже це країна з дуже давніми й непорушними традиціями,  ознайомитися з  японським мистецтвом.