Archive Август 2017

Велика педагогічна рада

30 Август, 11:39, by lvlad

11Для освітян Лебедина початок нового навчального року знаменується серпневою  конференцією – особливою педагогічною традицією, яка зігріта теплом останніх літніх днів і любов’ю до професії. Вона наближає один з найважливіших днів у році – свято, з якого починалася і починається для кожного наступного покоління дорога у Світ Знань. Тема цьогорічної конференції: «Пріоритетні напрямки розвитку системи освіти в умовах реалізації національної освітньої ініціативи «Нова українська школа».

Засідання обласної творчої групи фахівців початкової освіти

28 Август, 16:40, by lvlad

22 серпня 2017 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося засідання обласної творчої групи фахівців початкової освіти з проблеми «Нова українська школа: реалії та перспективи». Учасники засідання у формі тренінгу обпрацювали питання «Інтегроване навчання: тематичний і діяльнісний підходи». Під час проведення круглого столу педагоги висловили свої думки стосовно сучасних методів організації інтегрованого навчання молодших школярів у світлі реформування української школи. У роботі творчої групи взяла активну участь Бендюг А.І., вчитель школи.