Archive Июнь 16th, 2017

Звіт директора перед громадськістю

16 Июнь, 15:58, by lvlad

P70614-17122014 червня 2017 року у приміщенні актової зали  відбувся звіт директора школи Харченко Ірини Анатоліївни, на якому були присутні педагоги, обслуговуючий персонал, батьки, а також завідувач методичного кабінету відділу освіти виконкому Лебединської міської ради Ковтуненко Л.В.  Прослухавши звіт директора, присутні таємним голосуванням дали оцінку роботі керівника за 2016-2017 н.р., відзначили належне виконання функціональних обов’язків Іриною Анатоліївною, створення нею сприятливих умов для навчання та виховання підростаючого покоління.  Шудрик С.Г., голова батьківського комітету, від імені батьків подякувала керівнику школи за її невтомну працю, висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю батьківського, учнівського та педагогічного колективів.