Archive Июнь 7th, 2017

Флешмоб «Україна понад усе!»

07 Июнь, 10:21, by lvlad

IMG_4576                         У місті було проведено міський патріотичний флешмоб «Україна понад усе!», присвячений 26 річниці Незалежності України. Нашу школу представили учні 4, 8, 10 та 11 класів, які танцювали за «Мир над Україною». Свято пройшло в дружній атмосфері та наповнено патріотичними почуттями. Усі учасники були нагороджені подяками за участь та отримали солодкі призи.

Захоплююча подорож

07 Июнь, 10:00, by lvlad

DSC03826        Є для дітей незабутні дні у таборі. Таким стало і 31 травня, коли діти здійснили поїздку в м. Суми. Ранок, сквер, свіже повітря і каруселі. Школярі веселі, щасливі, говіркі. Настрій змінюється на більш спокійний, але зацікавлений, зосереджений. Малят зустрічає театр ім. М.С.Щепкіна. Вистава «Скарби короля». А далі довгоочікуваний візит до McDonald’s.