Archive Май 24th, 2017

Прщавай, Букварику!

24 Май, 13:04, by lvlad

P70519-152531   У 1-их класах прошуміло свято «ПРОЩАННЯ З БУКВАРЕМ». Декламуючи вірші, співаючи пісні, граючи у різні  ігри діти весело прощалися зі своїм першим шкільним підручником – БУКВАРЕМ, який навчив їх читати, писати та прищепив любов до знань.

Вчимося жити, попереджуючи перешкоди

24 Май, 12:02, by lvlad

P70518-124137            Традиційно у травні в школах міста проводиться День цивільного захисту. Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, такий день відбувся і в нашій школі. Він пройшов під керівництвом начальника ЦЗ  – директора школи І.А.Харченко та відповідальної особи з ЦЗ, заступника директора – Н.П.Бєлєскової.   День цивільного захисту було відкрито загальношкільною лінійкою, під час якої наголошено на важливості уміння поводитися у надзвичайних ситуаціях та окреслено план проведення заходів. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя. У межах дня  було проведено уроки з теми «Надзвичайні ситуації нашого часу», на яких учні повторили правила пожежної безпеки, дії при знаходженні незнайомих вибухових предметів, дії при виникненні хімічної загрози.

Педагогічний тренінг

24 Май, 11:46, by lvlad

P70517-152306У нетрадиційній формі цього разу відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-класних керівників. Тренінг «Творча майстерність вчителя» запропонувала класоводам голова шкільного м/о Лойченко Інна Анатоліївна. Вибір такої форми роботи мав на меті стимулювати бажання вчителів підвищувати свій професійний рівень, активізувати творчий потенціал кожного педагога, формувати професійні компетентності для здійснення постійного розвитку та самовдосконалення.

Сім’я — основа суспільства

24 Май, 10:37, by lvlad

Фото Аллы Бендюг. Сім’я — це основа усього суспільства. Це колиска загальнолюдських цінностей, культури та історії .У світі відзначають Міжнародний день сім’ї, святкування якого проходить щорічно 15 травня. У багатьох країнах в День сім’ї проводяться різноманітні просвітницькі заходи. Кожен рік для свята вибирається певна тема. Так, у 2017 році тема Дня сім’ї – «Родина, освіта та добробут».
Цього дня і у 3-А класі відбулося родинне свято вшанування родин «Без сім’ї немає щастя на землі». Учні висловлювали слова подяки найріднішим людям — матусям і татусям. Лунали веселі пісні, гуморески. Батьки теж були активними учасниками свята.

Лелеки — птахи щастя

24 Май, 10:20, by lvlad

P70516-151754         Лелеки – птахи, які приносять щастя. З давніх давен вони були близькими сусідами людей. У давнину казали: «Якщо на хаті звів житло лелека, то в родині має бути лад». Тому, очевидно, з такою шаною і ставляться люди до цих птахів.