Archive Май 12th, 2017

Пам′ять у юних серцях

12 Май, 10:56, by lvlad

image        З метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначної ролі у перемозі у Другій світовій війні, висловлення поваги всім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни,  в школі відбулися урочистості до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (Дня Перемоги).

Свято розумних і талановитих

12 Май, 10:54, by lvlad

P70504-144448 Цікава, довгождана подія зібрала учнів та вчителів міста  у святковій залі школи, де пройшла урочиста церемонія вшанування та нагородження найрозумнішого, найталановитішого, найзавзятішого учнівства міста. Серед номінантів  — наша гордість і надія, переможці ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, шкільного етапу конкурсу «Інтелектуал»: Ліщина Вадим, Соловей Альбіна, Овчаренко Марина,Вельбой Інна, Лойченко Ангеліна.  Їхню працю було відзначено подарунками. З вітальними словами до учнів звернулися секретар міської ради Оксана Анатоліївна Древаль та начальник відділу освіти Володимир Васильович Доценко, які високо оцінили цьогорічні успіхи юних лебединців у обласних та всеукраїнських конкурсах, роботу педагогів з їх підготовки, побажали їм подальших перемог, творчих здобутків, успішного життєвого вибору.

Акція «Зелений день»

12 Май, 10:18, by lvlad

imageУчні 3-Б класу разом з учителем-класоводом провели акцію «Зелений» день» присвячену Міжнародному дню Землі (22 квітня). Перегляд відеороликів «Зелене диво планети», конкурс малюнків «Природа — наш спільний дім», вікторина «Рослини Червоної книги України», акція «Подаруй квітку» — все це сприяло формуванню природознавчої компетентності школярів.