Архив рубрики: Без рубрики

До Всесвітнього дня прибирання

11  Третя субота вересня — Всесвітній день прибирання. Цьогоріч екологічна акція відбулася 18 вересня. Здобувачі освіти 3-А класу разом зі своїми батьками, класним керівником долучилися до Міжнародної акції. Озброївшись рукавичками, пакетами для сміття, граблями, віниками взялися звільняти ліс, прибудинкові території, парк від сміття.
Ми закликаємо всіх до збереження чистого довкілля не лише у цей день!!! Не смітіть,  щодняприбираймо за собою!!!

Читать далее

До Всесвітнього дня прибирання

218 вересня — Всесвітній день прибирання. Міжнародна акція ,,World Cleanup Day» щорічно об’єднує близько 50 мільйонів людей у 180 країнах світу. Ось і цього року учні 5-Б класу Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів #7 прибрали дитячий майданчик по вулиці Першотравневій. Ми сподіваємося, що це стане доброю традицією не тільки у цей день. Кожен має право жити у чистій країні!

Наш день з поліцейським

 цПід час виховної години здобувачі освіти 6-А класу познайомилися з правилами безпечного дорожнього руху та професією поліцейського. Будемо застосовувати свої знання у повсякденному житті!

«Веселі старти» учнів 6-а класу!

4Естафети формують у дітей сталу традицію до фізичної культури і спорту, підвищують мотивацію до фізкультурно-оздоровчих занять, популяризують здоровий спосіб життя. Усі етапи цього захоплюючого змагання проходили в напруженій боротьбі. Учасники намагалися щосили прийти до фінішу першими. Змагання стали справжнім святом спорту, здоров’я та юності! Усі отримали море позитивних емоцій.

Читать далее

Ростемо здоровими, красивими, спортивними!

3Під таким девізом проходить у Лебединському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів#7 Олімпійський тиждень. Учні 5-Б класу долучилися до цього заходу із ентузіазмом. Крім того, багато з них є вже переможцями у різних видах спорту. Так нещодавно відбулися обласні змагання з боксу, де прекрасний результат показав Цирулік Даніл. Можливо, ми маємо справу з майбутніми олімпійцями. Здоров’я і спортивних звершень бажаємо усім, хто причетний до спорту!

Читать далее

Веселі та спритні

111Учні 3-Б класу провели Олімпійський урок » Веселі та спритні». На міському стадіоні діти взяли участь у різноманітних естафетах, де показували спритність, швидкість, силу та витривалість.

Читать далее

Учитель-батьки-діти

2Важливою складовою освітнього процесу сучасного закладу освіти є організація роботи з батьками та сім’ями учнів, а особливо коли здобувачі освіти стоять на порозі адаптаційного періоду до навчання в основній школі.
Так, відбулася зустріч батьківського колективу учнів 5-А класу у ході якої вони познайомилися з класним керівником, розглянули важливі психолого-педагогічні аспекти процесу пристосування учнів до навчання в основній школі, ознайомилися з розкладом навчальних занять та режимом роботи освітнього закладу. А приємним завершенням стало створення батьками борду з хмарками-підбадьорюваннями для дітей.

Читать далее

Дружня зустріч

11В рамках проведення спортивного тижня учні 8-Б класу разом з класним керівником Вязовою Т.В. теплого осіннього дня відвідали парк «Козачок». Усією дружньою класною родиною грали в волейбол та футбол. Школярі виявляли свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. Свіже повітря, краса природи надавали впевненості в своїх силах.
Під кінець змагань на дітей чекав стіл зі смаколиками організований батьками. Тож побажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.

Читать далее