Архив автора: Ольга

Конкурс-захист науково-дослідницьких проєктів у Малій академії наук

   изображение_viber_2022-01-21_09-48-55-870Щороку здобувачі освіти Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 беруть участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких проєктів Малої академії наук України. Цей захід проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації. Цього року в нашому закладі зібрана плеяда юних науковців, які відвідують навчальні сесії Сумського територіального відділення МАН України, працюють з науковими керівниками й консультантами.

Читать далее

Інновації в освітньому процесі

изображение_viber_2022-01-21_13-20-13-699  Інноваційні технології заполонили світ і те, що десять років тому вважалося дивовижею, зараз сприймається як звичні речі. Майже кожен має смартфон, користується соцмережами, «гуглить» необхідну інформацію тощо.Смартфон може стати корисним і в освітньому процесі. Так, під час вивчення теми з англійської мови «Світові винахідники» здобувачі освіти 9-Б класу користувалися смартфонами для зчитування інформації з QR кодів.

Читать далее

Шлях до толерантності та милосердя

зображення_viber_2022-01-20_13-34-35-740 зображення_viber_2022-01-20_13-34-33-193    Класний керівник Тетяна Вязова  та шкільний психолог Олена Звоновська  провели з учнями 8-Б класу виховну годину з елементами тренінгу «Шлях до толерантності та милосердя» з метою формування в дітей загальнолюдських моральних цінностей. Учні активно розгадували кросворди, обговорювали прислів’я народів світу про терпимість, висловлювали свої думки, коли формували квітку толерантності. Заняття завершилось на приємній та позитивній ноті, учні були активними, творчими та толерантними!

Екологічне свято

зображення_viber_2022-01-20_13-15-14-549День поширення знань про пінгвінів – екологічне свято, що відзначається по всьому світу. День було запроваджено з метою привернення уваги людей до цього дивного птаха, його чисельності та місць помешкання. Дії людини стосовно природних осель пінгвіна загрожують зітерти з обличчя нашої планети кілька різновидів цього птаха. Невипадковою є і дата свята, адже саме 20 січня починається масова міграція нелетючих птахів на материк для парування та висиджування потомства.

Читать далее

Що для тебе Соборна Україна?

зображення_viber_2022-01-19_21-28-58-101До Дня Соборності України-2022 10 клас Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів #7 долучився до флешмобу «Що для тебе Соборна Україна», розшифрувавши літери слова «Соборність» та виклавши фото свого варіанту у мережі Фейсбук з хештегом #с_о_б_о_р_н_і_с_т_ь

Читать далее

Бібліотечна година

зображення_viber_2022-01-18_14-45-11-497Сніговик – один з найулюбленіших символів зимових свят та розваг. В багатьох країнах 18 січня святкують Всесвітній день сніговика. А ось християнська легенда говорить про те, що сніговики – це янголи, а сніг – дар з неба. І наші улюблені зимові герої ніби здатні передати Богові прохання людей. Тому, коли зі снігу ліпили маленького сніговичка, йому шепотіли свої сокровенні бажання. Здобувачі освіти 3-А класу разом з Тетяною Парфило, бібліотекарем школи, дізналися про історію виникнення свята, найбільших сніговиків, занесених до книги рекордів та виготовили сніговиків, які грають рухомим сніжком.

18 і сніговик

зображення_viber_2022-01-18_15-18-57-664  Здобувачі освіти 3-Б класу (класовод Ховрат К.А.) дізналися багато цікавої інформації про сніговиків. Найбільше сподобалося дітям пояснення, чому 18 січня відзначають це свято. Бач, сніговик з мітлою схожий на це число. Усі школярі виготовили аплікації , хто — індивідуально, дехто- групою

Увага! Вакансія

Лебединський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади секретаря ( 1 ставка).

Конкурс на заміщення вакантної посади відбудеться 28 січня 2022 року о 08:00 у приміщенні Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 7.

Читать далее

День третій — пізнавально-пошуковий

зображення_viber_2022-01-19_14-43-45-861  Минув третій день предметного тижня — ПІЗНАВАЛЬНО — ПОШУКОВИЙ- під девізом » Знання складаються з дрібних крихт щоденного досвіду». Здобувачі освіти 7 класів відвідали шкільний музей і прослухали змістовну пізнавальну розповідь на тему: «Мистецький дивосвіт родини Кричевських». Цікавою та змістовною була вікторина «У світі мистецтва» , яку провели здобувачі освіти 7-А класу. Активну участь у підготовці вікторини брали Логвиненко А., Філоненко Т, Вельбой А., які представили  інформацію у вигляді кросворду та презентації.  Продовжує діяти виставка учнівських робіт «Таланти твої, наша школо!» та виставка тематичних стіннівок.

Читать далее

Дебют Олексанри Борисенко

зображення_viber_2022-01-19_20-58-28-238Сьогодні відбувся ІІ етап конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт МАН України. На ньому дебютувала зі своєю повістю «Невідворотно здорова» у секції «Літературна діяльність» учениця 9 класу Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ступенів # 7 Борисенко Олександра.

Читать далее